ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
29 - 31  ΙΟΥΛΙΟΥ  2011   -   ΚΑΤΩ  ΑΧΑΙΑ

Final Ranking

GROUP A'

Rg
SN
Name
Rtg
Club
Pts
Re
BH
SB
Fide
1
1
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1985
ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
5
1
22
18.00
19
2
9
ΚΟΥΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
1295
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
5
0
18½
14.00
15
3
3
ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
1675
ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
0
20½
14.00
15½
4
8
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1330
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
4
½
21
11.50
14½
5
5
ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1605
ΑΣ "ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ" ΠΑΤΡΩΝ
4
½
19
10.75
16½
6
4
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1630
"ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ" ΚΑΤΩ ΑΛΙΣΣΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
0
20½
9.50
13
7
13
ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΘΕΟΚΡΙΤΟΣ
1185
"ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ" ΚΑΤΩ ΑΛΙΣΣΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
3
0
21
8.25
10
8
12
ΒΕΣΚΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1190
"ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ" ΚΑΤΩ ΑΛΙΣΣΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
3
0
20
8.00
10
9
6
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1495
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
3
0
17½
6.50
9
10
2
CUKAJ MARINOS
1772
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
0
21
7.00
12½
11
15
ΜΠΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1040
ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
0
13
3.25
6
12
14
ΠΥΡΙΟΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1115
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
2
0
19½
4.00
9
13
10
ΡΕΜΠΟΥΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1270
ΑΧΑΪΚΟΣ ΓΣ
2
0
18½
3.50
7
14
17
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
0
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΥΡΓΟΥ
2
0
14½
3.25
15
16
ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1010
"ΠΟΣΕΙΔΩΝ - ΑΟ" ΚΑΤΩ ΑΛΙΣΣΟΥ ΑΧΑΪΑΣ
2
0
14
3.00
16
11
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
1250
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
2
0
12
2.25
6
17
18
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ
0
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΥΡΓΟΥ
1
0
18
2.50
6
18
7
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1415
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
1
0
15½
2.00
6

GROUP B'

Rg
SN
Name
Rtg
Club
Typ
Pts
Re
BH
SB
Fide
1
6
ΤΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1135
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
U14
5
0
18
15.00
16
2
9
ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1100
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
U14
0
24½
17.25
18½
3
8
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1115
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
U10
0
21½
15.00
18
4
14
ΤΖΟΥΡΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ
1060
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
U14
0
18½
12.25
15½
5
5
ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1135
ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
U10
4
0
24
15.25
15½
6
7
ΤΡΟΥΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1125
ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
U12
4
0
23
15.00
16½
7
1
ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1275
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
U10
4
0
22½
13.00
15
8
2
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1200
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
U12
4
0
21½
12.50
14
9
15
ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1055
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
U12
4
0
18½
10.50
12
10
12
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ
1070
ΠΟΣΕΙΔΩΝ-ΑΟ ΚΑΤΩ ΑΛΙΣΣΟΥ ΑΧΑΪΑ
U12
4
0
18
10.00
13
11
4
ΜΑΛΑΤΑΡΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
1160
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
U8
0
18
9.50
12½
12
13
ΚΟΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1070
ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ "Ι. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"
U10
3
0
22
10.50
14
13
16
ΝΤΑΛΑΧΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1025
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
U10
3
0
21
8.00
11
14
11
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1075
ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ
U8
3
0
18½
6.25
12½
15
23
ΜΠΑΝΙΑ ΕΛΕΝΗ
1005
ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
U8
3
0
17
7.00
9
16
17
ΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΗΣ - ΗΛΙΑΣ
1010
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
U14
3
0
17
6.50
11
17
19
ΚΑΤΡΙΜΠΟΥΖΑ ΜΥΡΤΩ
1005
ΠΟΣΕΙΔΩΝ-ΑΟ ΚΑΤΩ ΑΛΙΣΣΟΥ ΑΧΑΪΑ
U14
3
0
17
5.00
11
18
21
ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1005
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
U10
3
0
17
4.50
9
19
18
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ
1005
ΠΟΣΕΙΔΩΝ-ΑΟ ΚΑΤΩ ΑΛΙΣΣΟΥ ΑΧΑΪΑ
U12
3
0
15
4.50
8
20
22
ΜΠΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
1005
ΑΣΟ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ "ΕΠΑΧΤΟΣ"
U12
3
0
14½
2.00
8
21
29
ΜΠΟΥΡΙΓΙΟΝ ΠΕΤΡΟΣ
0
U14
2
0
18
3.50
9
22
3
ΜΠΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1170
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
U8
2
0
15½
3.50
7
23
27
ΣΙΓΟΥΡΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
1000
ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
U12
2
0
13
1.50
7
24
25
ΤΣΑΦΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
1005
ΠΟΣΕΙΔΩΝ-ΑΟ ΚΑΤΩ ΑΛΙΣΣΟΥ ΑΧΑΪΑ
U10
2
0
11½
1.00
3
25
28
ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ
0
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΥΡΓΟΥ
U8
1
0
17½
1.50
4
26
10
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1090
ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ "ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ"
U12
1
0
16½
1.50
6
27
20
ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1005
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
U8
1
0
16½
1.50
4
28
24
ΤΡΟΥΠΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1005
ΣΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
U10
1
0
14½
1.00
3
29
26
ΚΟΥΝΑΒΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
1000
ΠΟΣΕΙΔΩΝ-ΑΟ ΚΑΤΩ ΑΛΙΣΣΟΥ ΑΧΑΪΑ
U12
1
0
13½
0.00
1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2009
Σκακιστικός Όμιλος Πύργου
  |   |   |   |  
κατασκευή ιστοσελίδων ENTER ID