7ο ΑΝΟΙΚΤΟ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟ "ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΡΑΠΙΝΤ - Ε.Σ.Σ.ΠΕ.Π." 
ΠΑΡΑΛΙΟ ΑΣΤΡΟΣ   -   3 & 4  ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2011
Συμμετοχές

-

7ο ΑΝΟΙΚΤΟ "ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΡΑΠΙΝΤ - Ε.Σ.Σ.ΠΕ.Π." 2011 - ΠΑΡΑΛΙΟ ΑΣΤΡΟΣ  GROUP A'
Organizer(s) : ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΤΡΟΥΣ.  -  Ε.Σ.Σ.ΠΕ.Π. - ΔΗΜΟΣ ΒΟΡΕΙΑΣ ΚΥΝΟΥΡΙΑΣ
Tournament Director : ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
Chief or supervising arbiter : ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Arbiter : ΣΕΛΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ, ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
Town : ΚΑΦΕ  "ΛΑ ΛΟΥΝΑ"  -  ΠΑΡΑΛΙΟ ΑΣΤΡΟΣ
Rating-O : 1298
Date : 2011/09/03 To 2011/09/04
Starting rank list
SNo.
Name
Rtg
FED
Club
Type
Gr
1
ΜΟΥΡΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2155
GRE
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
2
ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
2100
GRE
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
3
ΚΩΣΤΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2035
GRE
ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΕΣΣΠΕΠ
4
ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΑΛΕΞΗΣ - ΘΕΟΔΩΡΟΣ - ΝΤΑΝΙΕΛ
1905
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
ΕΣΣΠΕΠ
5
ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
1895
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
ΕΣΣΠΕΠ
6
ΡΕΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1790
GRE
ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΕΣΣΠΕΠ
7
ΚΟΝΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1660
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
8
ΚΟΛΟΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1640
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
ΕΣΣΠΕΠ
9
ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1625
GRE
ΣΕ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ''Ο ΤΙΜΟΛΕΩΝ''
ΕΣΣΠΕΠ
10
ISPAS EUGENIA
F
1595
ROU
ΣΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ"
ΕΣΣΠΕΠ
11
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1590
GRE
ΣΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ"
ΕΣΣΠΕΠ
12
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ
1560
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
ΕΣΣΠΕΠ
13
ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1540
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
ΕΣΣΠΕΠ
14
ΒΛΟΓΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1525
GRE
ΣΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ"
ΕΣΣΠΕΠ
15
ΚΑΠΡΑΝΟΣ ΗΛΙΑΣ
1520
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
ΕΣΣΠΕΠ
16
ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1500
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
ΕΣΣΠΕΠ
17
ΑΥΔΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
F
1475
GRE
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
ΕΣΣΠΕΠ
18
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1475
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
19
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1475
GRE
ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΕΣΣΠΕΠ
20
ΔΡΟΥΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1435
GRE
ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΕΣΣΠΕΠ
21
ΒΟΣΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
1430
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
22
ΚΑΜΠΥΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
F
1395
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
ΕΣΣΠΕΠ
23
ΚΟΥΤΟΥΖΩΦ ΙΩΑΝΝΗΣ
1395
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
ΕΣΣΠΕΠ
24
ΑΝΤΩΝΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΑΛΗΣ
1375
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
25
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1370
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
ΕΣΣΠΕΠ
26
ΚΟΤΟΠΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ
1340
GRE
ΕΕΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
27
ΤΣΙΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1325
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
28
ΔΕΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΑΡΓΥΡΙΟΣ
1295
GRE
ΣΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ"
29
ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1295
GRE
ΣΕ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ''Ο ΤΙΜΟΛΕΩΝ''
U18
ΕΣΣΠΕΠ
30
ΔΑΡΒΙΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1290
GRE
ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ"
31
ΤΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1290
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
ΕΣΣΠΕΠ
32
ΛΙΛΗΣ - ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1240
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
33
ΔΕΩΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ
1230
GRE
ΣΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ"
U18
ΕΣΣΠΕΠ
34
ΔΙΑΚΟΥΜΕΑΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ
1135
GRE
ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
U18
35
ΠΥΡΙΟΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1115
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
36
ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1055
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
37
ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1040
GRE
ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
U18
38
ΚΑΖΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
1035
GRE
ΑΣΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ "ΔΙΑΣ"
U18
39
ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
F
1005
GRE
ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
40
ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
1005
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
41
ΤΣΙΩΡΟΥ ΕΛΕΝΗ
F
1005
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
42
ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1000
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
43
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1000
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
ΕΣΣΠΕΠ
44
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
1000
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
45
ΔΡΟΥΣΙΑ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ
F
1000
GRE
ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
46
ΔΩΡΟΒΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1000
GRE
ΣΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ"
U18
ΕΣΣΠΕΠ
47
ΚΑΒΑΣΑΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
F
1000
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
48
ΚΑΒΑΣΑΛΗ ΚΑΝΕΛΛΑ
F
1000
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
49
ΚΟΚΚΟΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1000
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
50
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1000
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
U18
ΕΣΣΠΕΠ
51
ΛΑΛΙΩΤΙΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
F
1000
GRE
ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
52
ΜΠΕΡΕΒΕΣΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1000
GRE
ΣΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ"
53
ΠΑΠΟΥΛΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
F
1000
GRE
ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΕΣΣΠΕΠ
54
ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
1000
GRE
ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
ΕΣΣΠΕΠ
55
ΤΥΡΟΒΟΛΑΣ ΗΛΙΑΣ
1000
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
ΕΣΣΠΕΠ
56
LICIU FLORIN
0
ROU
 
57
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΘΑΝΟΣ
0
GRE
 
58
ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
0
GRE
 
59
ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
0
GRE
 
60
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
0
GRE
 
61
ΠΥΡΙΟΧΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
0
GRE
 


Copyright © 2009
Σκακιστικός Όμιλος Πύργου
  |   |   |   |  
κατασκευή ιστοσελίδων ENTER ID