ΝΙΚΟΣ ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ 2011  -  ΕΝΩΣΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
Organizer(s) : ΕΣΣΠ
Chief-Arbiter : Γιώργος Γεωργόπουλος
Site : ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΠΟΛΥΧΩΡΟΣ ΤΕΧΝΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ - ΠΑΤΡΑ
Date : 2011/09/16 to 2011/09/18
Rating-O : 1315
Starting rank list
No
Name
FED
Rtg
Club/City
1
ΚΑΡΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
GRE
2005
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
2
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
GRE
1985
ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
3
ΧΑΡΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
GRE
1900
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
4
ΦΙΝΟΚΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
GRE
1880
ΣΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
5
ΜΑΣΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
GRE
1855
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
6
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
GRE
1835
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
7
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ 
GRE
1820
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
8
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 
GRE
1655
ΑΣ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ"
9
ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 
GRE
1630
ΣΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10
ΦΟΥΡΦΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
GRE
1575
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
11
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 
GRE
1560
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
12
ΠΕΤΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 
GRE
1515
ΑΣ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ"
13
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
GRE
1480
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
14
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 
GRE
1445
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
15
ΔΕΠΟΥΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
GRE
1420
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
16
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
GRE
1345
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
17
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 
GRE
1325
ΑΣ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ"
18
ΚΟΥΛΟΥΜΠΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 
GRE
1315
ΣΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
19
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΑΓΙΩΤΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
GRE
1230
ΑΘΛ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΕΛΟΠΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
20
ΤΖΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
GRE
1135
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
21
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
GRE
1115
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
22
ΚΟΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 
GRE
1070
ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ "Ι. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"
23
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ - ΙΩΑΝΝΑ 
GRE
1070
ΣΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
24
ΤΖΟΥΡΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ 
GRE
1060
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
25
ΦΛΙΣΚΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 
GRE
1035
ΣΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
26
ΦΟΥΝΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 
GRE
1035
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
27
ΝΤΑΛΑΧΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 
GRE
1025
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
28
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 
GRE
1010
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
29
ΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΗΣ - ΗΛΙΑΣ 
GRE
1010
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
30
ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
GRE
1005
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
31
ΔΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 
GRE
1005
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
32
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 
GRE
1005
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
33
ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 
GRE
1005
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
34
ΚΟΛΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 
GRE
1005
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
35
ΚΟΛΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 
GRE
1005
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
36
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΒΟΥΛΟΣ 
GRE
1005
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
37
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 
GRE
1005
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ"
38
ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ 
GRE
1005
ΣΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
39
ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ 
GRE
1005
ΣΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
40
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 
GRE
0
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
You find all details to this tournament under  http://chess-results.com/tnr56451.aspx?lan=1


Copyright © 2009
Σκακιστικός Όμιλος Πύργου
  |   |   |   |  
κατασκευή ιστοσελίδων ENTER ID