1ο ΟΠΕΝ Σ.Ο. ΠΥΡΓΟΥ "ΣΠΗΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ"
Πύργος    18 - 20  Αυγούστου  2006
Organizer(s) : ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΓΟΥ - ΔΗΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥ
Tournament Director : ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Chief or supervising arbiter : ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
Town : ΛΑΤΣΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΜΕΓΑΡΟ - ΠΥΡΓΟΣ
Rating-O : 1369
Date : 2006/08/18 To 2006/08/20
Starting rank list
SNo.
Name
Rtg
FED
Club
Type
1
ΠΕΡΙΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2380
GRE
ΑΕΚ
2
ΓΑΖΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
2300
GRE
ΑΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
3
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
2080
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
4
ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΣ ΠΕΤΡΟΣ
2030
GRE
ΠΑΣ "ΙΑΣΩΝ" ΜΕΣΣΗΝΗΣ
5
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
2000
GRE
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
6
ΒΛΑΣΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
1955
GRE
ΣΕ ΚΟΡΙΝΘΙΩΝ ''Ο ΤΙΜΟΛΕΩΝ
7
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
1930
GRE
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
8
ΒΑΖΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1920
GRE
ΑΠΟ ''ΚΟΤΙΝΟΣ'' ΧΟΛΑΡΓΟΥ
9
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1915
GRE
ΣΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
U18
10
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
1880
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
11
ΣΙΓΟΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1880
GRE
ΑΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ
12
ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1879
GRE
ΣΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ ΑΓΙΟΥ
13
ΒΟΛΦΣΩΝ ΜΙΧΑΗΛ
1845
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
14
ΣΙΕΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1810
GRE
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
15
ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
1810
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
16
ΚΑΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1805
GRE
ΜΦΚΣ ΠΕΙΡΑΙΑ "Ο ΦΟΙΒΟΣ"
17
ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1800
GRE
ΟΦΗ
18
ΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
1755
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
19
ΠΑΠΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1665
GRE
ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
U18
20
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1635
GRE
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
U18
21
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1610
GRE
ΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
22
ΒΑΖΕΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ
F
1595
GRE
ΣΟ ΙΤΕΑΣ "ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ ΜΕ Φ
23
ΦΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1560
GRE
ΑΟ ''ΖΗΝΩΝ'' ΓΛΥΦΑΔΑΣ
24
ΤΣΑΓΓΑΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1520
GRE
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
U18
25
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1515
GRE
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
U14
26
CUKAJ MARINO
1450
ALB
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
27
ΛΟΥΚΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1425
GRE
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
U18
28
ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
1410
GRE
ΝΑΟ ΜΑΤΙ ΑΤΤΙΚΗΣ
29
ΒΑΖΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1409
GRE
ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ "Ι. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"
U18
30
ΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1395
GRE
ΑΠΟ ''ΚΟΤΙΝΟΣ'' ΧΟΛΑΡΓΟΥ
31
ΠΑΠΠΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1385
GRE
ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
U12
32
ΓΕΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1370
GRE
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
U18
33
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1305
GRE
ΑΟ "ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ '89"
U14
34
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1290
GRE
ΠΑΣ "ΙΑΣΩΝ" ΜΕΣΣΗΝΗΣ
U14
35
ΒΑΖΟΥΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
F
1280
GRE
ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ "Ι. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"
U14
36
ΒΑΖΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
F
1260
GRE
ΣΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ ΑΓΙΟΥ
U12
37
ΠΑΝΤΑΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ
F
1240
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
U18
38
ΠΑΧΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ - ΔΕΣΠΟΙΝΑ
F
1230
GRE
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
U12
39
ΠΑΤΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ
F
1195
GRE
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
U18
40
ΜΟΥΤΖΟΥΡΗΣ ΙΑΣΩΝ - ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
1175
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
U12
41
ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
1160
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
U14
42
ΒΑΖΟΥΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
F
1105
GRE
ΣΟ ΙΚΑΡΙΑΣ "Ι. ΤΖΕΛΕΠΗΣ"
U14
43
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ - ΛΗΜΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓ
F
1085
GRE
ΟΦΗ
U18
44
ΤΕΡΖΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΗΣ
1085
GRE
ΣΟ ΠΑΤΡΩΝ
U12
45
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ
F
1075
GRE
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
U14
46
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1025
GRE
ΣΟ ΡΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
U12
47
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - ΣΩΤΗΡΙΑ
F
1020
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
U12
48
ΔΙΑΣΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
1010
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
U12
49
ΔΙΚΑΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1010
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
U12
50
ΛΙΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
1010
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
U12
51
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
1005
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
U12
52
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1005
GRE
ΠΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
U14
53
ΚΟΥΤΙΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1005
GRE
ΣΟ ΑΣΤΡΟΥΣ
54
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1005
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
U12
55
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
F
1005
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
U12
56
ΣΙΓΟΥΡΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
F
1005
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
U12
57
ΒΑΡΒΕΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ
F
1005
GRE
ΟΦΗ "2000"
U18
58
ΒΑΖΟΥΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ - ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ
F
1005
GRE
ΣΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΚΑΚΙ ΑΓΙΟΥ
U12
59
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1005
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
U12
60
ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
1005
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
U14
61
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
1000
GRE
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΙΑΝΝ
62
ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1000
GRE
ΑΠΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ "Η ΕΡΑΝΗ"
U18
63
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ
1000
GRE
ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
U14
64
ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1000
GRE
ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
U18
65
ΚΟΛΛΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
1000
GRE
ΑΠΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ "Η ΕΡΑΝΗ"
U14
66
ΚΟΥΝΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1000
GRE
ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ "Ο ΠΟΣΕΙΔΩΝ"
U12
67
ΜΙΚΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
F
1000
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
U12
68
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
1000
GRE
ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
U14
69
ΠΛΑΓΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1000
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
U12
70
ΤΟΥΜΠΕΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
1000
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
U12
71
ΒΟΥΡΟΥ ΝΕΦΕΛΗ
F
1000
GRE
ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
U12
72
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΘΩΜΑΣ
0
GRE
ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΠΑΤΡΩΝ
73
ΠΑΝΑΝΟΥΔΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΗ
F
0
GRE
ΧΑΝΙΑ


Copyright © 2009
Σκακιστικός Όμιλος Πύργου
  |   |   |   |  
κατασκευή ιστοσελίδων ENTER ID