6ο ΟΠΕΝ Σ.Ο. ΠΥΡΓΟΥ "ΣΠΗΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ"
Κατάκολο  3 - 7  Αυγούστου  2011
Συμμετοχές

Starting rank list - Group A

SN
Name
S
NRtg
IRtg
FED
Club
Type
Group
1
VOLFSON MICHAIL
1780
2029
GRE
SO PIRGOU
ESSPEP
2
DIAMANTEAS PETROS
1895
1991
GRE
NO KALAMATAS "O POSIDON"
S50
ESSPEP
3
MIHOPOULOS KONSTANTINOS
1815
1968
GRE
ENOSI SKAKISTON AMFISSAS
U18
4
ZEPPOS PANAGIOTIS
1865
1949
GRE
SKAKISTIKI ANOIXI
U16
5
VAZOURAS THEODOROS
1760
1918
GRE
SO IKARIAS "I. TZELEPIS"
6
MOUTZOURIS EMANUEL
1725
1854
GRE
SS NAFPLIOU "O AGIOS NEKTARIOS"
ESSPEP
7
ZAHARIOU NIKOLAUS
1665
1825
GRE
ATHLITIKOS OMILOS  PEFKIS
8
HARARIS DIMITRIOS
1900
1781
GRE
SO PIRGOU
S50
ESSPEP
9
CUKAJ MARINOS
1540
1772
ALB
SO PIRGOU
ESSPEP
10
TSIROS FRAGKISKOS VLASIOS
1510
1730
GRE
PS PERISTERIOU
U14
11
KORNIOTIS FILIPPOS
1605
1724
GRE
SO IRAKLIOU
U14
12
LITRAS IOSIF
1430
1721
GRE
GAS HOLARGOU
U16
13
XIGIS MICHAIL
1445
1664
GRE
SO PAGRATIOU
U16
14
TSIROS DIMITRIOS
1530
1658
GRE
PS PERISTERIOU
U16
15
MORAITIS THOMAS
1325
1656
GRE
AS PATRON "PROMITHEAS"
S50
ESSP
16
STAMATOPOULOS APOSTOLOS
1495
1654
GRE
SO PATRON
U14
ESSP
17
BAKOYANNIS THODORIS
1365
1629
GRE
ENOSI SKAKISTON EGIALIAS
U16
ESSP
18
PANTAZIS KONSTANTINOS
1475
1628
GRE
OMILOS SKAKISTON KALAMATAS
ESSPEP
19
DIASAKOS SPYRIDON
1575
1625
GRE
NO KALAMATAS "O POSIDON"
U16
ESSPEP
20
APOSTOLOPOULOS DIMITRIOS P
1235
1622
GRE
SO FILIATRON
U18
ESSPEP
21
KONSTANTOPOULOS NIKOLAOS
1415
1601
GRE
SO PIRGOU
U16
ESSPEP
22
DIAKOUMEAS ARISTOFANIS
1135
1491
GRE
OMILOS SKAKISTON KALAMATAS
U16
ESSPEP
23
TSIROS NIKOLAOS
1045
1385
GRE
AO DIONUSOU
24
PAPADOPOULOS THEODOROS
1985
0
GRE
OMILOS SKAKISTON KALAMATAS
ESSPEP
25
BOURNAKAS ALEXIS
1905
0
GRE
FO TRIPOLEOS
ESSPEP
26
KAKOGIANNIS PANAYOTIS
1625
0
GRE
SE KORINTHION "O TIMOLEON"
ESSPEP
27
SAKELLARIOU EVANGELOS
1590
0
GRE
SS NAFPLIOU "O AGIOS NEKTARIOS"
ESSPEP
28
GIANNOULIS ILIAS
1560
0
GRE
SO PIRGOU
ESSPEP
29
VLOGIARIS VASILIOS
1525
0
GRE
SS NAFPLIOU "O AGIOS NEKTARIOS"
ESSPEP
30
KOUTROUMANOS IOANNIS
1380
0
GRE
SO PIRGOU
S50
ESSPEP
31
VAZOURA IRINI
F
1345
0
GRE
SO IKARIAS "I. TZELEPIS"
U14
32
KAKOGIANNIS DIMITRIOS
1295
0
GRE
SE KORINTHION "O TIMOLEON"
U14
ESSPEP
33
KOUIS MARIOS
1295
0
GRE
SO PIRGOU
ESSPEP
34
MOULAS GEORGIOS
1280
0
GRE
SO PAGRATIOU
S50
35
TZOURAS IOANNIS
1135
0
GRE
NAFTATHLITIKH ENOSI PATRON
U14
ESSP
36
PYRIOCHOS CHRISTOS
1115
0
GRE
SO PIRGOU
U16
ESSPEP
37
VAZOURA APHRODITI-HARALAMBIA
F
1070
0
GRE
SO IKARIAS "I. TZELEPIS"
U14
38
SALAKAS FOTIOS
1060
0
GRE
SO FILIATRON
U16
ESSPEP
39
TZOURAS THEOFILOS
1060
0
GRE
NAFTATHLITIKH ENOSI PATRON
U14
ESSP
40
TOUBEKIS PANAGIOTIS
1055
0
GRE
SO PIRGOU
U14
ESSPEP
41
KAPSOKAVADIS PANAYIOTIS
1040
0
GRE
OMILOS SKAKISTON KALAMATAS
U14
ESSPEP
42
NTINOS KOSTIS-ILIAS
1010
0
GRE
NAFTATHLITIKH ENOSI PATRON
U14
ESSP
43
BAKOGIANNIS DIMITRIOS
1005
0
GRE
ENOSI SKAKISTON EGIALIAS
S50
ESSP
44
BOURNAKAS APOSTOLOS
1005
0
GRE
FO TRIPOLEOS
U14
ESSPEP
45
DIAMANTEA VASILIKI
F
1005
0
GRE
OMILOS SKAKISTON KALAMATAS
U16
ESSPEP
46
MILONAS ANTONIOS
1000
0
GRE
SO FILIATRON
ESSPEP
47
XIGKAS PANAGIOTIS
1000
0
GRE
SO FILIATRON
ESSPEP
48
RATTAS GEORGIOS
0
0
GRE
SO PIRGOU
U18
ESSPEP

 

Starting rank list - Group B

SNo.
Name
NRtg
FED
Club
Type
1
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
1090
GRE
ΑΣ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ "ΑΣΠΡΟΣ ΠΥΡΓΟΣ"
U12
2
ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1005
GRE
ΦΟ ΝΕΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ
U12
3
ΒΛΟΓΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
1005
GRE
ΣΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ"
U10
4
ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
1005
GRE
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
U8
5
ΚΛΕΙΔΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1005
GRE
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
U10
6
ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1005
GRE
ΟΜΙΛΟΣ ΣΚΑΚΙΣΤΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
U12
7
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
F
1005
GRE
ΣΣ ΝΑΥΠΛΙΟΥ "Ο ΑΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ"
U10
8
ΑΔΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
1000
GRE
ΑΣ ΠΑΤΡΩΝ "ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ"
U10
9
ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΒΛΑΣΣΙΟΣ
1000
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
U10
10
ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΙΑΣΩΝ
1000
GRE
ΦΟ ΤΡΙΠΟΛΕΩΣ
U8
11
ΔΗΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
0
GRE
ΣΟ ΠΥΡΓΟΥ
U10
12
ΤΖΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ
F
0
GRE
 
U10
13
ΤΖΟΥΡΑ ΖΩΗ
F
0
GRE
 
U12
14
ΤΖΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ
F
0
GRE
 
U8

 

 

Copyright © 2009
Σκακιστικός Όμιλος Πύργου
  |   |   |   |  
κατασκευή ιστοσελίδων ENTER ID