7ο ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ "ΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ"
ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΣΠΕΠ 2012
ΑΝΟΙΚΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΣΣΠΕΠ 2012
Τρίπολη  -  16 έως 18 Μαρτίου 2012

Βαθμολογία

Group A'

Final Ranking

Rg
SN
Name
Rtg
Club
Typ
Pts
+
=
-
F
R
BH
SB
Fide
1
1
HRISAFIS ARGIRIOS
1965
ΑΟΚ
4
1
0
0
½
15
12.75
13½
2
4
MOUTZOURIS IASON
1726
ΝΟΚ
U16
4
1
0
0
½
13
10.75
13½
3
10
BOURNAKAS APOSTOLOS
1220
ΦΟΤ
U16
4
4
0
1
0
0
11½
8.50
11
4
5
VLAHAKIS NIKOS
1534
ΝΟΚ
U16
3
2
2
1
0
0
17½
10.00
11
5
8
KOUTOUZOF IOANNIS
1435
ΦΟΤ
3
2
0
2
1
0
16
7.00
12
6
6
KLABATSEAS HRISTOS
1417
ΝΟΚ
U14
3
2
2
1
0
0
14½
7.50
9
7
2
BOURNAKAS ALEXIS
1885
ΦΟΤ
3
2
2
1
0
0
14½
7.25
11½
8
16
ANTONOPOULOS PANAGIOTIS
1000
ΣΟΦ
U12
3
3
0
2
0
0
12
6.50
7
9
17
DIMITRAKOPOULOS STAMATIS
1000
ΦΟΤ
3
3
0
2
0
0
12
5.00
8
10
3
AVDOULI EVANGELIA
F
1757
ΑΟΚ
2
1
2
0
0
14½
6.50
9
11
7
KAPRANOS ILIAS
1515
ΣΟΑ
1
3
1
0
0
11½
5.50
8
12
13
MANTIKOU SOFIA
F
1005
ΣΟΑ
U14
1
3
1
0
0
11½
4.75
6
13
18
KAPRANOU MARGARITA
F
1000
ΣΟΑ
U14
1
3
1
0
0
10
4.50
7
14
11
AGGELAKAKIS DIMITRIOS-ATHANASI
1130
ΝΟΚ
U16
2
1
2
2
0
0
14
3.75
15
19
KIRIAKOPOULOS GEORGIOS
1000
ΦΟΤ
U16
2
1
2
1
1
0
11½
3.25
16
9
KAMPILI KONSTANTINA
F
1385
ΣΟΑ
2
2
0
3
0
0
11½
2.50
8
17
12
BOURNAKAS VLASSIS
1005
ΦΟΤ
U12
2
1
2
2
0
0
11½
2.25
4
18
14
ORFANOPOULOU ANTIOPI
F
1005
ΦΟΤ
U14
2
1
2
2
0
0
11
3.25
4
19
21
PAPANTONOPOULOS DIMITRIOS
1000
ΦΟΤ
U14
2
1
2
2
0
0
11
2.00
20
15
SPIROPOULOS CHRISTOS
1005
ΦΟΤ
U14
1
1
0
4
0
0
13½
0.00
4
21
22
TRAKAS VASILIOS
1000
ΦΟΤ
U14
1
1
0
4
0
0
0.00
3
22
20
KOLIOPOULOS SPIROS
1000
ΦΟΤ
U14
0
0
0
5
0
0
8
0.00
0

Table tie-breaks

Rg
Name
1.Rd.
2.Rd.
3.Rd.
4.Rd.
5.Rd.
Pts
R
BH
SB
1
HRISAFIS ARGIRIOS
17
b
1
6
w
1
2
b
½
5
w
1
7
b
1
½
15
12.75
2
MOUTZOURIS IASON
20
w
1
14
b
1
1
w
½
4
b
1
5
b
1
½
13
10.75
3
BOURNAKAS APOSTOLOS
19
w
1
4
b
0
20
w
1
9
b
1
10
w
1
4
0
11½
8.50
4
VLAHAKIS NIKOS
8
b
1
3
w
1
7
b
½
2
w
0
6
b
½
3
0
17½
10.00
5
KOUTOUZOF IOANNIS
15
-
+
10
b
1
11
w
1
1
b
0
2
w
0
3
0
16
7.00
6
KLABATSEAS HRISTOS
9
w
1
1
b
0
14
w
½
16
b
1
4
w
½
3
0
14½
7.50
7
BOURNAKAS ALEXIS
12
w
1
16
b
1
4
w
½
10
b
½
1
w
0
3
0
14½
7.25
8
ANTONOPOULOS PANAGIOTIS
4
w
0
19
b
1
10
w
0
15
b
1
16
w
1
3
0
12
6.50
9
DIMITRAKOPOULOS STAMATIS
6
b
0
21
w
1
18
b
1
3
w
0
14
b
1
3
0
12
5.00
10
AVDOULI EVANGELIA
F
18
b
1
5
w
0
8
b
1
7
w
½
3
b
0
0
14½
6.50
11
KAPRANOS ILIAS
13
b
½
17
w
1
5
b
0
14
w
½
12
b
½
0
11½
5.50
12
MANTIKOU SOFIA
F
7
b
0
13
w
½
15
w
½
21
b
1
11
w
½
0
11½
4.75
13
KAPRANOU MARGARITA
F
11
w
½
12
b
½
16
w
0
20
b
1
17
w
½
0
10
4.50
14
AGGELAKAKIS DIMITRIOS-ATHANASI
21
b
1
2
w
0
6
b
½
11
b
½
9
w
0
2
0
14
3.75
15
KIRIAKOPOULOS GEORGIOS
5
-
-
18
w
½
12
b
½
8
w
0
20
b
1
2
0
11½
3.25
16
KAMPILI KONSTANTINA
F
22
b
1
7
w
0
13
b
1
6
w
0
8
b
0
2
0
11½
2.50
17
BOURNAKAS VLASSIS
1
w
0
11
b
0
19
w
½
22
b
1
13
b
½
2
0
11½
2.25
18
ORFANOPOULOU ANTIOPI
F
10
w
0
15
b
½
9
w
0
19
b
½
21
w
1
2
0
11
3.25
19
PAPANTONOPOULOS DIMITRIOS
3
b
0
8
w
0
17
b
½
18
w
½
22
w
1
2
0
11
2.00
20
SPIROPOULOS CHRISTOS
2
b
0
22
w
1
3
b
0
13
w
0
15
w
0
1
0
13½
0.00
21
TRAKAS VASILIOS
14
w
0
9
b
0
22
b
1
12
w
0
18
b
0
1
0
0.00
22
KOLIOPOULOS SPIROS
16
w
0
20
b
0
21
w
0
17
w
0
19
b
0
0
0
8
0.00

 

Group B'

Final Ranking
Rg
SN
Name
Rtg
Typ
Pts
+
=
-
F
R
BH
SB
Fide
Fide
1
1
ΓΟΥΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
F
1005
U12
4
1
0
0
0
13
11.25
14
13   11    8    4½
2
13
ΤΖΟΥΜΕΡΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1000
U10
4
4
0
1
0
0
12
10.00
11
10    9    7    4
3
2
ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΙΑΣΩΝ
1005
U8
3
1
1
0
0
16
9.75
13
12   10    7    3½
4
5
ΚΑΛΤΕΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
1000
U12
3
3
0
2
0
0
15½
7.50
10
9    8    6    3
5
16
ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
1000
U12
3
2
0
2
0
0
14½
6.00
10
9    7    5    3
6
14
ΤΡΑΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΑΛΙΚΗ
F
1000
U12
3
2
0
1
1
0
12
6.00
8
8    7    5    3
7
3
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
1000
U10
3
3
0
2
0
0
11
5.00
8
7    6    5    3
8
12
ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΤΑΤΙΑΝΑ
F
1000
U10
2
1
2
0
0
9
3.00
6½   5½   4    2½
9
7
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ
F
1000
U10
2
2
0
3
0
0
16
5.50
6
6    5    4    2
10
4
ΚΑΒΕΛΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
1000
U12
2
2
0
3
0
0
14½
3.00
7
6    5    4    2
11
6
ΚΑΠΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
1000
2
1
2
2
0
0
12½
3.00
6
6    5    3½   2
12
8
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
1000
2
1
0
3
0
0
10
2.00
4
4    4    3    2
13
15
ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
1000
U10
2
1
2
1
0
0
2.00
4½   4    3½   2
14
10
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
1000
U10
0
1
3
0
0
10½
2.25
4
4    3½   3    1½
15
11
ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
F
1000
U10
1
0
0
4
0
0
10
1.00
3
3    3    2    1
16
9
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ
1000
0
0
0
0
1
0
10
0.00
0
0    0    0    0

Table tie-breaks

Rg
Name
1.Rd.
2.Rd.
3.Rd.
4.Rd.
5.Rd.
Pts
R
BH
SB
1
ΓΟΥΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ
F
9
w
1
10
b
1
5
w
1
3
b
½
4
w
1
0
13
11.25
2
ΤΖΟΥΜΕΡΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
11
w
1
9
b
0
10
w
1
5
b
1
3
w
1
4
0
12
10.00
3
ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΙΑΣΩΝ
12
b
1
4
w
1
7
b
1
1
w
½
2
b
0
0
16
9.75
4
ΚΑΛΤΕΖΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
8
w
1
3
b
0
9
w
1
6
b
1
1
b
0
3
0
15½
7.50
5
ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
-
-
1
7
w
1
1
b
0
2
w
0
14
b
1
3
0
14½
6.00
6
ΤΡΑΜΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ - ΑΛΙΚΗ
F
-
-
-
16
-
+
13
b
1
4
w
0
10
w
1
3
0
12
6.00
7
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
14
w
1
5
b
0
3
w
0
11
b
1
9
w
1
3
0
11
5.00
8
ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΤΑΤΙΑΝΑ
F
4
b
0
12
w
1
11
w
½
10
b
0
15
w
1
0
9
3.00
9
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ
F
1
b
0
2
w
1
4
b
0
12
w
1
7
b
0
2
0
16
5.50
10
ΚΑΒΕΛΑΡΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
15
b
1
1
w
0
2
b
0
8
w
1
6
b
0
2
0
14½
3.00
11
ΚΑΠΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ
2
b
0
15
w
1
8
b
½
7
w
0
13
b
½
2
0
12½
3.00
12
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ
3
w
0
8
b
0
14
w
1
9
b
0
-
-
1
2
0
10
2.00
13
ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
-
-
-
14
b
½
6
w
0
15
b
1
11
w
½
2
0
2.00
14
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
7
b
0
13
w
½
12
b
0
-
-
1
5
w
0
0
10½
2.25
15
ΤΖΟΥΜΕΡΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
F
10
w
0
11
b
0
-
-
1
13
w
0
8
b
0
1
0
10
1.00
16
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ
-
-
-
6
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
10
0.00

Copyright © 2009
Σκακιστικός Όμιλος Πύργου
  |   |   |   |  
κατασκευή ιστοσελίδων ENTER ID